logo Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu
logo Związek Rzemiosła Polskiego

logo RSS

  Subskrybcja Aktualności na smartfonach przez czytnik RSS
    pod adresem https://www.cech.gorlice.pl/rss

KRONIKA WYDARZEŃ

W dniu 5 stycznia 2013 roku odbył się tradycyjny Diecezjalny Opłatek Rzemieślniczy. W tym roku organizacja tego sympatycznego spotkania przypadła Izbie Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie a miejscem spotkania była siedziba Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej przy Pl. Dworcowym w Tarnowie.
W spotkaniu opłatkowym Rzemiosła Diecezji Tarnowskiej pod przewodnictwem Ekscelencji Ks. Biskupa Andrzeja Jeża wzięli udział przedstawiciele Cechów zrzeszonych w Rzemieślniczych Izbach - Tarnowskiej i Nowosądeckiej, a więc i Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Gorlicach, który przynależy do Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu. Uczestniczyli także parlamentarzyści i przedstawiciele władz lokalnych.
Gości powitał  prezes Izby Tarnowskiej inż. Czesław Skalski po czym nastąpiło poświęcenie potraw, życzenia ks. Biskupa i ogólne łamanie opłatkiem. Uczniowie szkoły przedstawili okolicznościowy występ artystyczny.
Gorlickie środowisko rzemieślnicze reprezentowali Tadeusz Gargas Starszy Cechu, Jerzy Gryboś Sekretarz, Kazimierz Sobieniak Kierownik Biura a także Roman Trojanowicz Dyrektor Zasadniczej Szkoły Zawodowej Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Gorlicach.

Fotorelacja w galerii.

 


strzałka w górę

Kontakt

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Gorlicach
38-300 Gorlice, ul. Kołłątaja 16
☎  tel. / fax: 018 353-52-62
✆  tel. komórkowy +48 517 977 384
✉  e-mail: cech.gorlice@list.pl

 Statystyki

© 2009 Cech Gorlice, Wykonanie: Ewerest