logo Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu
logo Związek Rzemiosła Polskiego

logo RSS

  Subskrybcja Aktualności na smartfonach przez czytnik RSS
    pod adresem https://www.cech.gorlice.pl/rss

KRONIKA WYDARZEŃ

Sukces członka gorlickiego Cechu

Od 2014 do 2016 roku trwał ogólnopolski Projekt „3x Środowisko”, którego organizatorami byli: Stowarzyszenie Refa, Stowarzyszenie Transfer oraz Związek Rzemiosła Polskiego przy współpracy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Celem nadrzędnym projektu  była integracja małych i średnich przedsiębiorstw
w działaniach na rzecz ochrony środowiska, poprzez efektywne wykorzystanie i zmniejszenie zużycia zasobów. W ramach projektu, w całej Polsce przeprowadzone zostały bezpłatne warsztaty propagujące zasady oszczędności. Uczestniczyli w nich także członkowie gorlickiego Cechu reprezentujący branżę motoryzacyjną. Kwintesencją Projektu był konkurs zorganizowany dla firm z całego kraju, reprezentujących sześć rzemieślniczych branż. Najlepsze spośród nich komisja kwalifikacyjna dopuściła do ścisłego finału.
W branży motoryzacyjnej bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Pan Grzegorz Ryndak, członek Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Gorlicach, prowadzący serwis naprawy motocykli, samochodów oraz montażu instalacji gazowych. Przedsiębiorca otrzymał maksymalne oceny zarówno za dbałość o środowisko jak i innowacyjność i kompleksowość przeprowadzonych w firmie działań, co pozwoliło mu zdobyć pierwsze miejsce  w skali kraju, premiowane oprócz dyplomu, także nagrodą finansową.


 


strzałka w górę

Kontakt

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Gorlicach
38-300 Gorlice, ul. Kołłątaja 16
☎  tel. / fax: 018 353-52-62
✉ e-mail: cech.gorlice@list.pl

Statystyki odwiedzin

© 2009 Cech Gorlice, Wykonanie: Ewerest