logo Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu
logo Związek Rzemiosła Polskiego

logo RSS

  Subskrybcja Aktualności na smartfonach przez czytnik RSS
    pod adresem https://www.cech.gorlice.pl/rss

KRONIKA WYDARZEŃ

Forum Rynku Pracy dla Rzemiosła - Nowy Sącz

19 listopada 2019 r. w Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu odbyło się Forum Rynku Pracy dla Rzemiosła, zorganizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Na zaproszenie Michała Kędziołka – Wicedyrektora WUP w Krakowie i Tadeusza Szewczyka – Prezesa Zarządu Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu, w spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Gorlicach: Danuta Adamczyk – członek Zarządu, Małgorzata Zasowska – Kierownik Biura i Gabriela Piecuch – Księgowa. Wśród zaproszonych gości byli: Pan Maciej Podgórski reprezentujący Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw z Biura Terenowego w Krakowie, Pan Michał Kądziołka Wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Pani Ewa Augustyn-Krok Kierownik Powiatowego Punktu Informacji MARR w Nowym Sączu.

Spotkanie miało formę paneli dyskusyjnych. Dyskusja skupiała się wokół potrzeb pracodawców, jako kluczowych uczestników rynku pracy, problematyki wsparcia branży rzemieślniczej, głównie w zakresie pozyskania kompetentnej i wykwalifikowanej kadry. Zgłoszone przez przedsiębiorców uwagi zostały przyjęte przez Rzecznika MŚP oraz przedstawicieli WUP.

Fotorelacja w galeriistrzałka w górę

Kontakt

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Gorlicach
38-300 Gorlice, ul. Kołłątaja 16
☎  tel. / fax: 018 353-52-62
✉ e-mail: cech.gorlice@list.pl

Statystyki odwiedzin

© 2009 Cech Gorlice, Wykonanie: Ewerest